Aster multi- 140*220

Aster multi- 140*220
Aster multi- 140*220- sfeerbeeld
Aster multi- 140*220- detail
36,00
Op voorraad
Meer productinformatie
Voeg toe aan winkelmandje
Vandaag nog gratis ophalen in de winkel.
Bekijk onze openingsuren
Afhaalmomenten
Maandag 05 Januari 2026 10:00 - 12:00
12:30 - 18:00
Dinsdag 06 Januari 2026 Afhalen niet mogelijk
Woensdag 07 Januari 2026 10:00 - 12:00
12:30 - 18:00
Donderdag 08 Januari 2026 10:00 - 12:00
12:30 - 18:00
Vrijdag 09 Januari 2026 10:00 - 12:00
12:30 - 18:00
Zaterdag 10 Januari 2026 10:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Zondag 11 Januari 2026 14:00 - 17:00
Levering aan huis
€ 6,90 Voor België
€ 13,90 Voor Nederland
U kan dit artikel terugvinden in onze toonzaal op de afdeling Boetiek & verlichting.
Referentienummer:
aster140*220
Barcode:
2000000407252
Breedte in cm :
Kleur :
Lengte in cm :
Aantal personen :

Aster multi- 140*220

Op zoek naar een mooie en leuke dekbedovertrek? Dan is deze zeker en vast iets voor u! Waan je in de natuur met deze prachtige dekbedovertrek met blaadjes. Je zal je rustig voelen en een goede nachtrust tegemoet gaan.

Op voorraad

Op voorraad

Op voorraad

Winkelmandje
Klantenservice
Favorieten
Je hebt nog geen favoriete producten.
Favoriet
Mijn account
*
*
OF