Aster multi- 140*220
€
36,00
Op voorraad
Meer productinformatie
Voeg toe aan winkelmandje
Bekijk onze openingsuren
Afhaalmomenten
| Maandag 05 Januari 2026 |
10:00 -
12:00 12:30 - 18:00 |
| Dinsdag 06 Januari 2026 | Afhalen niet mogelijk |
| Woensdag 07 Januari 2026 |
10:00 -
12:00 12:30 - 18:00 |
| Donderdag 08 Januari 2026 |
10:00 -
12:00 12:30 - 18:00 |
| Vrijdag 09 Januari 2026 |
10:00 -
12:00 12:30 - 18:00 |
| Zaterdag 10 Januari 2026 |
10:00 -
12:00 12:30 - 17:00 |
| Zondag 11 Januari 2026 | 14:00 - 17:00 |
€ 6,90 Voor België
€ 13,90 Voor Nederland
Specificaties
Referentienummer:
aster140*220
Barcode:
2000000407252
Merk:
Breedte in cm :
140
Kleur :
Lengte in cm :
220
Aantal personen :
1
Maat :
Keuze :
Omschrijving
Aster multi- 140*220
Op zoek naar een mooie en leuke dekbedovertrek? Dan is deze zeker en vast iets voor u! Waan je in de natuur met deze prachtige dekbedovertrek met blaadjes. Je zal je rustig voelen en een goede nachtrust tegemoet gaan.
Meer van dit merk